Golf je športová hra ako každá iná, dá sa naučiť ale vyžaduje tréning, ovládanie základných pravidiel a sústredenie. 
 

DOMÁCI TRÉNERI
Ihrisko GC Carpatia je otvorené pre všetkých trénerov. Veľmi radi však spolupracujeme s trénermi z Best Swing Golf Academy. Ako profesionálny hráči majú bohaté skúsenosti z rôznych slovenských aj zahraničných turnajov, ich certifikácia zaručuje využívanie overených postupov k výučbe golfu nie len pre začínajúcich hráčov ale najmä pre tých, ktorý sa chcú zdokonaľovať. Okrem trénovania sa akadémia venuje výučbe detí, organizovaniu turnajov, Zeleným kartám a samozrejme golfu na profesionálnej úrovni.

DETSKÝ GOLFOVÝ KLUB
Pre deti sme pripravili detský golfový klub. O tréningy sa starajú chalani z BSGA, ktorí sa im na pravidelných poobedných tréningoch venujú hravou formou. S partnerským ihriskom Welten Báč sme pripravili niekoľko víkendových turnajov, kde si deti budú môcť vyskúšať na veľkom ihrisku spolu so svojimi rovesníkmi, čo sa naučili, ich progres a kde budete môcť stráviť príjemné nedeľné popoludnie.
V súčasnosti prebiehajú tréningy na našom ihrisku v nasledovných dňoch a časoch:
Utorok / Streda / Piatok: 15:00 - 18:00
Pre nových záujemcov sa však odporúčame informovať o aktuálnych termínoch kurzov, s pribúdajúcimi deťmi rozširujeme frekvenciu tréningov aj v iných termínoch.
Pre viac info nás kontaktujte na adrese treneri@golf-carpatia.sk alebo kontaktujte hlavného trénera z BSGA, Petra Švajlena na +421 905 335 501.
Best Swing Golf Academy bola založená v roku 2016 dvomi kvalifikovanými golfovými profesionálmi Petrom Švajlenom a Jakubom Hrbáňom. Od založenia sa tím akadémie rozrástol o ďalších golfových inštruktorov a golfových nadšencov, ktorí sú oddaní spopularizovať tento krásny šport medzi všetkými vekovými kategóriami.

BSGA sa venuje všetkým vekovým kategóriám. Viac info na www.bsga.sk

HOSŤUJÚCI TRÉNERI / HRÁČI S VLASTNÝMI TRÉNERMI
Ihrisko GC Carpatia je otvorené pre všetkých trénerov, trénerom poskytuje zvýhodnené podmienky pre svojich hráčov. V prípade požiadavky na trénovanie na našom ihrisku je preto dobré osloviť manažment ihriska vopred buď mailom na peter.henes@golf-carpatia.sk alebo na telefónne čislo +421 907 579 909.